Inteligentní domy Loxone se o chod domácnosti postarají téměř samy

Váš dům se sám vytopí, stáhne žaluzie, pustí alarm nebo hudbu. Zdá se vám to jako scéna ze sci-fi filmu? Pak ještě neznáte inteligentní domy Loxone. Inteligentní dům Loxone se totiž dokonale přizpůsobí vašemu životnímu stylu a zajistí vám perfektní komfort po celý rok. To vše díky jednoduché zelené krabičce - takzvanému Miniserveru, který můžete jednoduše ovládat, ať už jste doma, nebo stovky kilometrů daleko.

Chytrý dům

Když to chcete, máte to mít. Zpětné vazbě a námětům z řad partnerů a zákazníků pečlivě nasloucháme. A právě ta stála za vývojem nového produktu Loxone DI Extension.

Mladí lidé jsou rychlí, draví, nedočkaví a nechtějí ztrácet čas. Chtějí cestovat a užívat si života. Ničí je rutina každodenního dne a pořád hledají možnosti, jak se jí vyhnout a šetřit cenné minuty každý den. Snídaně za pochodu při cestě do práce není zrovna zářný příklad, ale i toto je realita dnešních dní.

Představujeme nový přírůstek do rodiny Loxone produktů: Loxone Nano Dimmer Air. Ideální pomocník pro rekonstrukce a dodělávky řízeného stmívatelného osvětlení na klasické elektroinstalaci (230 V).

   
© 2015-2021, Triware, spol. s r. o.