Historie firmy se začíná psát roku 1992, kdy se majitel firmy Ing. Pavel Fréhar spojuje s brněnskou firmou CCV, která má pobočku v Opavě. Tato společnost se zabývala vývojem ekonomického, personálního a mzdového systému Npro. V roce 1996 opavská pobočka začíná fungovat jako samostatný subjekt a roku 1998 mění firma právní subjektivitu na společnost s ručením omezeným, s cílem fungovat jako firma zaměřená na poskytování komplexní systémové podpory ve třech hlavních oblastech IT – software, hardware a v oblasti sítí - netware. Od roku 1999 společnost sídlí na své současné adrese, kde má i kamennou prodejnu.

Jako autorizovaný partner HAL3000 a Premio jsme součástí retailového prodejního řetězce a nabízíme mimo jiné stejnojmenné počítače, které jsou známé svou kvalitou, výkonem a v neposlední řadě i příznivou cenou. Kromě počítačů nabízíme i notebooky, tablety, tiskárny, kopírky, síťová zařízení apod. Ze software se zaměřujeme na operační systémy, antiviry a kancelářský software. Jako partneři dále spolupracujeme se značkami HP, Lenovo, Samsung, ESET, AVG aj.

Hlavní činností firmy je poskytování kvalitních služeb v oblasti výpočetní techniky. Máme dlouhodobé zkušenosti. Zaměřujeme se hlavně na zřizování počítačových sítí, IT poradenství a servis výpočetní techniky.

Našimi zákazníky jsou malé a střední firmy, státní instituce, rozpočtové a příspěvkové organizace, různé typy škol od mateřských až po univerzity a v neposlední řadě i běžní občané.

   
© 2015-2021, Triware, spol. s r. o.