Inteligentní domy Loxone se o chod domácnosti postarají téměř samy

Váš dům se sám vytopí, stáhne žaluzie, pustí alarm nebo hudbu. Zdá se vám to jako scéna ze sci-fi filmu? Pak ještě neznáte inteligentní domy Loxone. Inteligentní dům Loxone se totiž dokonale přizpůsobí vašemu životnímu stylu a zajistí vám perfektní komfort po celý rok. To vše díky jednoduché zelené krabičce - takzvanému Miniserveru, který můžete jednoduše ovládat, ať už jste doma, nebo stovky kilometrů daleko.

Chytrý dům

Inteligentní dům se postará o vše

Inteligentní ovládání domu pomocí Loxone Miniserveru vám umožní řídit téměř celý dům. Stisknutím jediného tlačítka tak můžete mít pod kontrolou vytápění domu, osvětlení, klimatizaci, alarm, ale i zavlažování, kamerový systém nebo saunu. Z vašeho obyčejného domu se stane inteligentní dům, který se o sebe postará sám a připraví vám dokonalý uživatelský komfort ještě dřív, než otevřete vchodové dveře. Vy si pak jen budete užívat pohodlí. Vaše domácnost pozná, zda je noc nebo den, i to, zda jste právě doma. Přesně ví, co má v daný moment udělat, a vy se tak už nemusíte o nic starat. Odjíždíte pryč na delší dobu a chcete, aby se někdo postaral o zalévání trávníku a vytápění domu? Nemusíte volat sousedy, váš inteligentní dům se o vše postará zcela sám.

V Loxone inteligentních domech máte domácnost pod kontrolou

Chytrý dům se snadným ovládáním

Ovládání inteligentní domácnosti je naprosto jednoduché a intuitivní. Celý dům se řídí z jednoho místa pomocí Loxone Miniserveru. Pod kontrolou máte vytápění domu, osvětlení, alarm i zavlažování. A to vše pomocí tlačítka nebo chytrého telefonu. Inteligentní dům můžete ovládat i na dálku, například když jste na dovolené stovky kilometrů od domova. Inteligentní domácnost navíc ví, co má v kterou chvíli udělat. V létě se stínící technika postará o chlazení, v zimě naopak o vyhřívání místnosti. Stejně ovládáte také osvětlení a další funkce. Nastavit můžete třeba teplotu pro každou místnost podle toho, kdy se využívá. Inteligentní dům automaticky zachytí situace, jako je přítomnost, teplota místností, požár, vloupání, západ slunce a další. Podle toho přesně ví, co má právě udělat.

Inteligentní dům - pohodlí i úspora energie

Inteligentní domácnosti zaručí nejen pohodlí, navíc také uspoří náklady na energii. Můžete totiž například nechat nepoužívané spotřebiče, aby se automaticky vypínaly. Miniserver ochrání váš dům i před nezvanými hosty. Stačí využít senzor přítomnosti a případné lupiče postrašit zapnutím osvětlení nebo hudby. Chytrý dům je tak pro každého, kdo si chce užívat komfort a moderní bydlení, ušetřit za energie a ochránit svůj majetek.

Chytrý dům - úspora energie

Inteligentní ovládání domu pomocí Loxone Miniserveru se hodí pro novostavby i starší domy

Velkou výhodou systému Loxone je to, že se hodí skutečně do každého domu. Miniserver totiž využijete v novém domě, kde ho jednoduše připojíte na DIN lištu, ale i v případě, že máte starší dům - jednoduše pomocí Miniserveru GO. Tuto malou zelenou krabičku jednoduše umístíte na zvolené místo, a to bez použití jakékoli kabeláže. Z každého domu se tak může rychle stát plně automatizovaný inteligentní dům jen za pár tisíc korun. U nás totiž platíte pouze za hardware, software získáte zcela zdarma. Miniservery tak u nás seženete za velmi výhodné ceny.

Jaké další výhody vám inteligentní domy Loxone nabízí? Dají se ovládat odkudkoli. Pomocí jednoduchých aplikací totiž váš inteligentní dům můžete řídit z mobilu i v případě, že jste stovky kilometrů daleko. Aplikace pro iPhone, iPod Touch, iPad či Android zařízení u nás navíc také získáte zcela zdarma. A to stále není vše. Díky pravidelným aktualizacím se bude vaše digitální domácnost stále zlepšovat, váš inteligentní dům tak půjde s dobou a vyhoví všem vašim potřebám ať vám je 20, 50 nebo 80 let.

Inteligentní domy na míru vytváříme ve firmě TRIWARE

Zaujaly vás inteligentní domy, ale chcete o nich získat více informací? Nebo potřebujete poradit s nastavením Miniserveru? Obraťte se na společnost TRIWARE. Jsme totiž partnery společnosti Loxone a nabízíme vám odborné poradenství i tvorbu projektů na míru. Rádi vám tak poskytneme nezávazné rady, pomůžeme vám ale i s vytvořením projektu vaší vlastní inteligentní domácnosti.

   
© 2015-2021, Triware, spol. s r. o.