Představujeme nový přírůstek do rodiny Loxone produktů: Loxone Nano Dimmer Air. Ideální pomocník pro rekonstrukce a dodělávky řízeného stmívatelného osvětlení na klasické elektroinstalaci (230 V).

 Je to velmi kompaktní dimmer umístitelný přímo do instalační krabice. Bez velké námahy s ním snadno integrujete klasické osvětlení. Nano Dimmer Air umožní vašemu chytrému domu nastavit ideální intenzitu osvětlení podle potřeby či aktuální nálady.

Nastavte si vlastní scény

Osvětlení má velký vliv na naši náladu a dojem, jaký v nás místnost vyvolává. Proč se omezovat na pouhé rozsvítit / zhasnout? Loxone Nano Dimmer Air vám umožní více. Podle situace můžete využít odlišné intenzity i několika světel zvlášť.

Stmívání

Správná intenzita světla pro každou příležitost.

Fade In / Fade Out

Pohasínání a postupné rozsvěcení je příjemné pro oči.

Noční světlo

Utlumené světlo v noci neoslní, avšak pro orientaci postačí.

Pokud si chcete číst knihu, potřebujete víc světla, než když chcete například relaxovat. Bez potřeby dalších vypínačů to můžete vyřešit jednoduchým přepnutím scény.

Zejména při rozsvícení oceníte schopnost postupného zvýšení intenzity, neboť je ohleduplné k očím. Skvělé využití této funkce může být i příjemný ranní budíček.

Už žádné tápání ve tmě. S Nano Dimmer Air se vaše světla mohou v noci automaticky rozsvítit s minimální intenzitou, aniž byste museli hledat vypínač, natož na něm ještě nastavovat stmívání.

Minimální námaha

Díky integrované technologii Loxone Air (bezdrátová komunikace) si můžete dopřát benefity chytrého osvětlení bez potřeby invazivních změn na elektroinstalaci. Stačí jej jednoduše připojit na stávající rozvody. Proto se skvěle hodí pro rekonstrukce a dodatečné úpravy.

Kompaktní provedení

Miniaturní rozměry 53 × 53 × 31 mm umožňují skrýt Nano Dimmer Air do standardní instalační krabice.

Nízká spotřeba energie

Průměrná spotřeba energie v režimu standby je přibližně pouhých 0,5 W.

Certifikován a přísně testován

I přes velmi kompaktní rozměry nepřipouští žádné kompromisy ve spolehlivosti a bezpečnosti. Splňuje veškeré potřebné standardy včetně certifikace CE.

   
© 2015-2021, Triware, spol. s r. o.