Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 11,5"/ 2000x1200/ 4GB/ 128GB/ An12/ Gray

Cena s DPH pouhých 5 899 Kč! Objednat můžete ZDE!

obrazek_lenovo_tablet

Ponořte se do čtení

Díky režimu čtení na tabletu Tab P11 Gen 2 je čtení vašich oblíbených knih pohlcující a šetrnější k očím s režimem mono a stupněmi šedi. Přepínání mezi těmito režimy vyvolává pocit, jako byste četli skutečnou papírovou knihu, nikoli text na obrazovce.


Rozdělte obrazovku. Zdvojnásobte efektivitu.

Pracujte na dvou aplikacích najednou s režimem rozdělené obrazovky díky Android™ 12L. Navíc s plynulou obnovovací frekvencí můžete snadno přepínat z aplikace do aplikace. Procházejte stránku na jedné obrazovce a zároveň si na druhé dělejte poznámky pomocí volitelného pera Precision Pen 2 (2023).


Delší výdrž

Zůstaňte připojeni, když jste na cestách, díky baterii Tab P11 s dlouhou výdrží. Díky rychlému nabíjení tabletu navíc rychleji získáte plnou výdrž. Online video: až 10 hodin, hudba: až 31 hodin.


Nechte se vtáhnout do děje

Ponořte se hlouběji do příběhu při přehrávání svých oblíbených pořadů a filmů na velkém 11,5" 2K displeji tabletu Lenovo Tab P11 Gen 2. Ponořte se do pohlcujícího zvuku vytvořeného systémem čtyř reproduktorů posílených technologií Dolby Atmos®. A díky displeji s certifikací TÜV je tato obrazovka šetrná k vašim očím.


Méně ukládání do vyrovnávací paměti, rychlejší chod

Užijte si vysoký výkon s rychlým osmijádrovým procesorem a Xbox Cloud Gaming. Vychutnejte si rychlost a lepší konektivitu pomocí rychlejších připojení, nižší latence a vyšší kapacity tabletu Tab P11 Gen 2.


Tablet na kreslení pro váš počítač

Zefektivněte svou práci tím, že proměníte Lenovo Tab P11 Gen 2 na bezdrátový dotykový monitor pro váš počítač se systémem Windows díky Lenovo Freestyle. Pomocí volitelného pera Precision Pen 2 (2023) můžete kreslit nebo upravovat obsah na počítači prostřednictvím tabletu.

   
© 2015-2021, Triware, spol. s r. o.